Daybook

Back X
 • Website Reviews
 • Daybook
 • Bay beach clup tatil koyunde 8 gun kaldik cok memnunuz.herseyi cok begendik tesekkurler...Ayrica. AYSE GÜNGÖR.Derya ve Nazile Aycan kardeslere ilgilerinden dolayi cok tesekkur ediyoruz. Ascibasina da o guzel yemeklerinden dolayi tesekkur ediyoruz...

  Nilgun Harun - 05.10.2017
 • 3 yıldır büyük bir keyif ve heyecanla geliyoruz. Öncelikle çalışanlara verdikleri önem muhteşem hepsi güler yüzlü ve nezaketli. Yemekler harika şefimizin ellerine sağlık. Garsonlar son derece kibar . Temizlik çok başarılı. Herkeze tavsiye ederim. Her yıl bizimle ilgilenen Ayşe hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine yeniden görüşmek dileğiyle ..

  Hatice - 24.09.2017
 • 2017 Kurban bayramında kaldık , muhteşem bir doğa leziz yemeklerin yanında çok ilgili çalışanlarla tanıştık Alperen , restauranta ve kumsalda Güleryüz'le yardımcı olan Derya ve Havva hanımın Elmalı kurabiyesi aklımızda kalacak , tüm gün özveri ve güleryüzle çalışan güvenlikteki zor işinde güzel üslubuna hayran kaldığımızı Şule hanımı da unutmamak lazım çok teşekkürler

  Cüneyt - 02.09.2017
 • Otel ,doğa ve deniz çok güzeldi .bütün çalışanlar güleryüzlüydü. Mini clup öğretmenimiz sevgi hanıma çok teşekkür ederim.kızlar ona bayıldı.

  Dilek - 27.07.2017
 • Cocuklar icin Sevgi Ogretmen liderliginde baslayan Kids Club oldukca keyifli bir sekilde tatilimizi tamamlamamizi sagladi, Tesekkurler Sevgi Ogretmenim

  Arzu - 25.07.2017

Write a Comment

Name*:
Surname*:
Comments:

WELCOME

2019 summer season early bookings started with discounts up to 30%

The Bay Beach Club; Dalaman - Fethiye highway; Is located in the world with its unique natural architecture, respecting the environment and the nature. It is one of the rare facilities in Turkey and the world with its specialties.

38 km to Dalaman Airport by road. , 10 km from Göcek city center. Fethiye city center is 17 km. Our distant facility; With its 200.000 sqm area under its supervision; It is positioned on 50.000 m2 area.

THE BAY BEACH CLUB HOTEL; 20 Standard Rooms located on a 50.000 m2 area in a shallow (daily) forest; 12 Standard Bungalows; 5 Deluxe Bungalows; 2 Deluxe Suite Bungalows; 3 Family Suites; 3 Sultan Suites and 1 Pasha Suite.

In the vicinity of the natural lake in the facility, ducks, water turtles, rabbits, peacocks and chicks, such as in the presence of domestic animals; You will find a chance to relax by watching the squirrels running over the shallow trees ...

It is the only living species that has survived for 65 million years without changing its character,
The father of medicine, Hippocrates, is one of the indispensable sources of healing,
The fact that your squared tree is the world's most oxygen producing tree,
Cleopatra's soap is used as love potion and perfume ...

Did you know ?

You will not be able to feed the most special tree of the nature that your daily (mature) tree has laid during the sunrise and sunset.

Wishing you a holiday full of health, peace and beauty ...